button-KWALITEIT

button-TELEFOON

ONZE AANBIEDINGEN

Velgen met Winterbanden vanaf € 499,- ALL-IN en gemonteerd op uw auto! Kom snel naar Banden en WielenCentrum Limburg.

Profiteer nu van de Winterbandenopruiming bij Banden en WielenCentrum Limburg!


Banden en Wielen Centrum Limburg BV

Parlevinkerweg 42
5928 NV  Venlo

T 0031 (0) 77 387 43 78
F 0031 (0) 77 387 37 02

Banden en Wielen Centrum Limburg, de specialist in banden, wielen en sportvelgen in Venlo!

  • banden-sportvelgen-wielen-04
  • banden-sportvelgen-wielen-05
  • banden-sportvelgen-wielen-03
  • banden-sportvelgen-wielen-06
  • banden-sportvelgen-wielen-01
  • banden-sportvelgen-wielen-02
  • Banden en Wielencenrtum Limburg in Venlo heeft de beste en bekendste merken lichtmetalen velgen / sportvelgen in het assortiment. En natuurlijk kunnen wij u vrijblijvend en deskundig adviseren!
  • Regelmatig kunt u op deze website onze nieuwe aanbiedingen terugvinden, of via twitter '#bandenwiel'!
  • Lichtmetalen velgen, sportvelgen, dan wilt u toch een een ruime keus! Bij Banden en Wielencentrum Limburg in Venlo kunt u er heel wat bekijken... en natuurlijk kunnen we u laten zien hoe een velg op uw auto past.
  • Kwaliteit en veiligheid, dat is waar Banden en Wielencentrum Limburg in Venlo zich sterk voor maakt! En daarnaast natuurlijk met een héél scherpe prijs.
  • Op zoek naar Autobanden, Winterbanden, Wielen, Sportvelgen, Lichtmetalen velgen... Dan moet u bij Banden en Wielencentrum Limburg in Venlo zijn!
  • Klaar terwijl u wacht! Deskundige montage van uw nieuwe banden, winterbanden of sportvelgen... en u geniet van een lekker bakje koffie in onze sfeervolle wachtruimte!

AUTOBANDEN EN SPORTVELGEN VAN BANDEN EN WIELENCENTRUM LIMBURG IN VENLO

OPENINGSTIJDEN

Openingstijden van Banden en Wielen Centrum Limburg in Venlo

Wij zijn geopend

Maandag t/m Vrijdag van 08.30 tot 17.00 uur, De showroom is geopend tot 17.30 uur.

Wij hebben onze lunchpauze van 12.30 tot 13.00 uur.

Op zaterdag zijn wij ook open, van 09.00 tot 15.00 uur, de showroom een half uurtje langer... tot 15.30 uur!